Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Koltuk Yıkama

Espak Halı Yıkama olarak 2020 yılı içerisinde koltuk, yatak, kanepe, berjer, çekyat, sandalye, baza, yatak başı, yatak çevresi yıkama fiyatları aşağıda sizler için sunulmuştur. Aşağıda belirtmiş olduğumuz rakamlar, ürününüzün kumaş cinsi, varsa lekelere daha önce müdahale edilip edilmediği, kullanılacak malzemelere ve işçilik hizmetlerine göre yıkama/temizlik fiyatları ayrılmaktadır. Genel olarak sizlere fikir vermesi amacıyla, aşağıdaki liste oluşturulmuştur.

Lütfen bize (0541) 328 35 55 numarasından ulaşım sağladığınız da, elinizde bulunan ürünün fotoğraflarını çekerek, aynı numaraya WhatsApp kanalı üzerinden fotoğraflarınızı bizlere gönderiniz. Hizmet almak istediğiniz ürünlere ilişkin, en doğru rakamı sizler için vermeye çalışırız.

Leke Sorunları

Ürününüzü alırken soruyorsunuz. “Koltuk yıkanabilir mi? Leke tutar mı? Lekesi kolayca temizlenebilir mi?” gibi soruları, o an da muhatabınız olan kişiye yöneltiyorsunuz. Sizinle ilgilenen satış temsilcisi arkadaşlar, genelde eksik bilgi ile donatıldıklarından veya aylık kotalarını tutturabilmek adına, sizlere farklı bilgiler verebiliyorlar. Siz ürününüzü kullanmaya başladıktan sonra, herhangi bir leke sorunun da, bulabildiğiniz tüm temizleyiciler ile saldırıyorsunuz. Lütfen bunu yapmayınız.

Yapacağınız müdahalelerin, %80’den fazlasında şu durumla karşılaşırsınız. “Çıkması neredeyse imkansıza yakın lekeleriniz olur.” Lütfen bu uyarımızı dikkate alarak, hiçbir tekstil ürününde böyle bir şey yapmayınız. Karşılaştığımız nice El Dokuma Halılar, nice Antika değerine sahip koltuk takımları olduğunu bilseniz, şaşırıp kalırdınız. İstanbul Yıkama’nın profesyonel kadrosundan hizmet alın. Lekelerin ve kirlerin (Müdahale edilmemiş olmaları kaydı ile) neredeyse tamamından kurtulun.

Her ürünün yıkanıp temizlenmesi aynı şekilde olamaz. Hiç kimse, tüm lekelerin çıkacağının garantisini veremez. Ekiplerimiz, yapılması gereken en üst düzeyde ki hizmeti sizlere sunacaklardır.

Yerinde yıkama hizmetleri başlığı altında toparlayabildiğimiz bu hizmetlerimize ait, aklınıza gelen soruları bizlere sorabilirsiniz. Biz başlıca insanların aklına takılabilecek bir kaç konuyu, ilgili başlıklar altında aktarmaya çalıştık. Detaylı bilgi isterseniz, bizleri (0541) 328 35 55 arayarak veya iletişim sayfamız üzerinden telefon numaranız ile birlikte mesaj bırakarak, ekiplerimizin sizi aramasını talep edebilirsiniz.