Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Makine Halısı Yıkama

Makine Halı Yıkama

El Dokuma Halısı Yıkama

El Dokuma Yıkama

Çin Halısı Yıkama

Çin Halısı Yıkama

Shaggy Halısı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama

Nepal Halısı Yıkama

Nepal Halı Yıkama

Halı Yıkama Aşamaları

Evinizde ve işyerinizde elektrik süpürgeleriyle yapılan temizlik yüzeysel işlemlerdir. Bu işlem halıların dibindeki tozların, kumların ve halı akarlarının temizlenmesinde yetersiz kalmaktadır. Bunun sonucunda halı akarlarının üremesine elverişli ortam sağlanmış olmaktadır. Bunun sonucu bir takım alerjik sorunlara yol açabilir. Bu durum çoğunlukla görülmektedir. Düzenli aralıklarla süpürülen halılarda bile bu problemler mevcuttur.

Halı yıkama işleminde önemli olan halıyı temiz yıkamak kadar halıya zarar vermemek önceliktir. Bunun için halıların cinslerini tanımak gerekir ki hangi halı nasıl yıkanır bilinmesi gerekmektedir. Biz Espak Halı Yıkama firmamız olarak halıları makine halısı, yün halılar, el dokuma halıları vb. diye sınıflara ayırıp yıkama işlemini halıların cinsine göre işlemden geçiriyoruz.

Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkacaktır. Ev de yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamış olacaktır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe baskı yolu ile itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiş olacaktır . Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilmektedir.

Espak halı yıkama firmamızı tercih eden müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmemiş ve %100 Profesyonel Temizlik Garantisi ile tüm leke çözümlemelerinin sonucuna ulaşmış olarak teslimat gerçekleştirdik. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi arz ediyoruz.